Kartka z kotem
Kartki,  Scrapbooking

Kot na urodziny

Koty towarzyszą mi od kilkunastu lat. Utytułowane czarne brytyjczyki po przeprowadzce na wieś okazały się sprawnymi łowcami i drzewołazami, przynajmniej niektóre. Od roku próbują nauczyć jak być kotem, kota sąsiadki, wychowanego od kociaka przez człowieka. Nauczyły go, że fotele i sofa to miejsca idealne do wypoczynku. Same też się od niego uczą, np. co to pchły i, że trzeba szybciej reagować na dźwięk napełniania miski, i że nie zostawia się na później…

Ja też musiałam się nauczyć, żeby nic jadalnego nie stało w kuchni bez nadzoru, Kajtek w końcu to prawdziwy kot, nie wycackany rasowiec o szpanerskim futerku, które jak się okazuje, grzeje kota tylko do ok. 20C. Poniżej tej temperatury, koty dają nam do zrozumienia, że czas napalić. Nasze kociaki mają już swoje lata i poważne problemy ze zdrowiem… nie wyobrażam sobie domu bez kotów.

Tak sobie uświadomiłam, że nigdy na blogu nie pokazywałam zdjęć naszych kotów. Nadrabiam to zaniedbanie. Oto Maks, moje kochane kocurzysko kilka lat temu. Dzisiaj futerko już nie jest tak piękne, ale to spojrzenie zostało :).
kot brytyjski w kolorze czarnym
Wracając jednak do kartki. Kocie wyzwanie w Art-Piaskownicy, zbiegło się z moim powrotem do kolorowania stempli. A, że od kilku lat posiadam zestaw kocich stempelków na różne okazje… Powstała kolejna kocia kartka. Jak w tej kartce z kotem, stempelek pokolorowałam kredkami akwarelowymi. Dodałam też kilka baloników i ręczne przeszycie.
Kartka urodzinowa z kotem

 

Kartka z kotem kolorowanym kredkami akwarelowymi
Pracę zgłaszam na wyzwanie „KOT” w Art-Piaskownicy

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *