Kartka ręcznie robiona inspirowana kawą
Kartki,  Scrapbooking

Kartka isnpirowana kawą

Pachnąca filiżanka kawy to mój codzienny rytuał. Mleczna pianka posypana cynamonem albo małe co nieco z dużą zawartością cukru. Może i nie zdrowo ale jak przyjemnie :).

Sklep Zielone Koty, uwielbiam tą nazwę 🙂 i zakupy u nich, przygotowała kawowe wyzwanie. Oczywiście pierwsze skojarzenie to filiżanka, ale… to już było. Kolejne skojarzenia nasunęły się same, kawowy kolor, jutowy worek z ziarnami, czarne złoto, spotkanie w miłym towarzystwie i stylizowane napisy jak te na workach z egzotycznych zakątków świata. Tak powstała moja kawowa kartka. Jest bardzo mediowa, chociaż jak to na zdjęciu, nie wszystko widać. Ale podpowiem – złota pasta strukturalna, flock (delikatny wzór za panienkami na ośmiokącie), sporo stempli i złote detale wykonane cienkopisem.

Złota pasta strukturalna na kawowej kartce
A jeżeli jesteście ciekawe jakich papierów użyłam…, cóż same ścinki ;), z co najmniej 4 różnych kolekcji. Pasują do siebie cudownie. Ostatnio ciągle przekopuję moje ścinkowe pudełko i zwykle znajduje w nim inspiracje i świetne materiały. Macie też takie pudełka, a może pudła ?

Kartkę zgłaszam na wyzwanie Przy kawie na blogu sklepu Zielone Koty.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *