Organizer na biurko
DIY,  Pudełka

Organizer na biurko z pudełek

Od jakiegoś czasu miałam zamiar pomóc Juniorowi z uporządkowaniem drobiazgów, które moim zdaniem powinny być pod ręką. Jego zdaniem natomiast powinny być schowane w jednej z licznych szuflad, którymi dysponuje. Gdyby tylko na szufladzie się kończyło to ok., ale… ale w szufladach są pudełka, pudełeczka i puszeczki, w których ma posegregowane wszystkie skarby, co mocno utrudnia ich poszukiwanie gdy są potrzebne.

Miałam więc przed sobą wyzwanie – zrobić coś co przypadnie Junirowi do gusty, a w rezultacie pisaki, kredki, kleje itp. staną się bardziej dostępne. Od początku wiedziałam, że będzie to organizer w kolorze czarnym z białymi elementami. Zaczęło się od przetrząśnięcia domu w poszukiwaniu pudełek. Niestety nie wszystkim wykorzystanym w tym projekcie zrobiłam zdjęcie. Po prostu, niektóre zostały do niego włączone w ostatniej chwili. Myślę jednak, że rolki z papieru toaletowego możecie sobie wyobrazić i cudne pudełko po kamerce samochodowej, to białe, które stanowi jedną z dwóch skrytek.

Następnym etapem było zatrudnienie męża z fleksem do przecięcia dużej, tekturowej tuby, po naklejkach ściennych i mniejszej po żelu do kąpieli. Była jeszcze świetna tuba po alkoholu, jednak po wielu przymiarkach została odrzucona. Tworząc projekt, niektóre pudełka musiałam przyciąć i lekko zmodyfikować ich kształt. Po zagruntowaniu czarnym gesso wszystko pomalowałam czarnym, matowym akrylem i ozdobiłam taśmami. Dwa pudełka zostawiłam białe. Ciekawe pudełko znajduje się z boku organizera, takie otwierane. Jest to pokryte tkaniną pudełko z wazonika, w środku wyścielone czerwonym pluszem (paskudne, ale nie dało się go wyrwać bez wyrządzenia szkód, więc zostało) jest to jedna z dwóch skrytek Juniora. Durgą widać na zdjęciu poniżej. Znajduje się pod białym pudełkiem z kolekcją telefonów ;).
Skrytka w organizerze z pudełek
Myślę, że te skrytki i kolor to było to. Organizer zyskał pełną akceptację, co widać po jego wypełnieniu :). Powiem szczerze, że też bym taki chciała, ale skończył mi się zapas pudełek ;).

Zgłaszam pracę na wyzwanie a Art Piaskownicy Eko Art – pudełko
http://art-piaskownica.blogspot.com/2017/03/eko-art-pudeko.html

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *