Bransoletka owijana w stylu boho
Biżuteria,  Bransoletki

Bransoletka owijana w stylu boho

Bransoletka owijana, którą Wam pokazuje to nie jest moja najnowsza praca. Publikacja jej zdjęcia na blogu umknęła mi, pewnie dlatego, że najpierw pokazałam ją na fb Leniwca domowego.

Z pewnością ze względu na kolorystykę ta bransoletka owijana wpisuje się w styl boho, który bardzo lubię. Jednak wyjątkowa jest z innego powodu. Zwykle do tego typu bransoletek używam dużo cieńszych rzemieni. Są to okrągłe rzemyki o grubości 1,5 – 2mm. W tym przypadku użyłam grubego rzemienia.

Już tłumaczę dlaczego. Tym razem rzemyk 2 mm nie sprawdził się. W sumie nic dziwnego, bransoletka ciężko pracowała wraz ze swoją właścicielką podczas zakładania ogrodów. A, że właścicielka bransoletki jest moją osobistą Przyjaciółką postanowiłam zrobić jej bransoletkę owijaną spełniającą wysokie normy wytrzymałościowe ;).

Ze starej odzyskałam koraliki. Koraliki Czech Mates Tile Picasso są wyjątkowo odporne na wycieranie i kilka miesięcy pracy w ogrodzie w ogóle im nie zaszkodziło.

Bransoletka po modernizacji, spełnia wysokie normy biżuterii do pracy ;).

Kolory czeskich koralików, które tu użyłam to jedne z moich ulubionych. Idealne do stylu boho. Dlatego też podobnych bransoletek powstało już kilka. Ostatnio jednak odnoszę wrażenie, że ten typ koralików stały się mniej popularny i w naszych sklepach ich wybór jest bardzo ograniczony. Dlatego też zaczęłam poszukiwać alternatywy, zarówno pod względem kształtu i koloru. Mam nadzieję, że wkrótce pokażę Wam coś nowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *